پیام فرستادن
خانه

SMS Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

SMS CO.,LTD در اوایل قرن بیست و یکم تأسیس شد و اکنون این شرکت بیش از 20000 متر مربع را اشغال کرده و بیش از 100 کارمند دارد.

شرکت اس ام اس دارای دو برند معروف اس ام اس و پی اف جی است که در سراسر جهان به فروش می رسد.تجارت آن بیش از 70 کشور و منطقه مانند روسیه، استرالیا، آسیای مرکزی، آسیای غربی، خاورمیانه، آفریقا، آسیای جنوب شرقی، آمریکای جنوبی را پوشش می دهد.گردش مالی سالانه SMS CO.، LTD بیش از 50 میلیون دلار است.

این شرکت در زمینه فروش کامیون های سنگین و لوازم جانبی آنها فعالیت داشته است.محصولات اصلی ما شامل کامیون ها و قطعات یدکی SINOTRUK HOWO، A7، SHACMAN، DOGFENG، FOTON، NORTH BENZ، YUTONG، HIGHER و قطعات یدکی ماشین آلات مهندسی مانند SDLG، XCMG، SHANTUI، XGMA، LONKING و LIUGONG است.و همچنین کاهش دهنده های آب و معرف های شیمیایی در مصالح ساختمانی و غیره.

SMS CO., LTD در کنار بندر لجستیک بین المللی واقع شده است.این سرویس یک مرحله ای از خرید تا تدارکات، کانال های حمل و نقل متعدد را برای اطمینان از تحویل محموله بدون مانع ارائه می دهد.

SMS CO., LTD یک رابطه همکاری استراتژیک با هزاران تامین کننده با کیفیت در فرآیند توسعه و گسترش برقرار کرده است.ما توجه زیادی به منبع یابی محصول می کنیم، یک سیستم بازخورد سریع اطلاعات محصول داریم و محصولات را به شدت آزمایش می کنیم.همه این رویه ها به ما کمک می کند تا به یک شرکت بین المللی تبدیل شویم و هر چه بیشتر قدرتمندتر شویم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

SMS CO.,LTD در اوایل قرن بیست و یکم تأسیس شد و اکنون این شرکت بیش از 20000 متر مربع را اشغال کرده و بیش از 100 کارمند دارد.

SMS Co., Ltd. SMS Co., Ltd. SMS Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : پیامک PFG

تعداد کارمندان : 30~100

فروش سالانه : 50000000-70000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین SMS Co., Ltd. گواهینامه ها